PRO  NORMÁLNÍ  AŽ  MASTNOU PLEŤ

 

 

 

Lněné čistící pleťové mléko pro normální až mastnou pleť

 

 

Čistící pleťové mléko je určeno k odstranění make-upu z pokožky obličeje a očních partií.

Lněné čistící pleťové mléko je nedráždivá, mléčná emulze s obsahem panenského lněného oleje, vhodná k šetrnému odličování a odstraňování nečistot z pokožky obličeje. Neparfemováno. 

Návod k použití:

Mléko naneste na kosmetický tampon a odstraňte nečistoty z pokožky obličeje, krku a dekoltu. Mléko můžete nanášet i konečky prstů a pokožku jemně promasírovat. Mléko jemně a šetrně rozpouští líčidla a ostatní nečistoty, které pak snadno setřete papírovým ubrouskem.

Balení: 200 ml

Obj. č.: 7022

 

Lněný čistící pleťový gel pro normální až mastnou pleť

 

Lněný čistící pleťový gel na normální až mastnou  pleť obsahuje panenský lněný olej, Vitamín E, hydratační složku, extrakty z Měsíčku lékařského, Třezalky tečkované, Kontryhelu obecného a plodu Šípku. 
Gel je jemně parfemován příjemnou vůní bez obsahu alergenních látek.

Návod k použití:

Malé množství čistícího gelu naneste do dlaně jedné ruky. Druhou ruku navlhčete vodou a vytvořte pěnu, kterou jemně promasírujte pokožku obličeje, krku i dekoltu, vyhněte se očním partiím, po té důkladně opláchněte čistou vodou. 
Pro odstranění odumřelých buněk (max. 1x týdně) naneste malé množství čistícího gelu na předem navlhčený kosmetický tampon a tím jemnými krouživými pohyby masírujte pokožku celého obličeje mimo očních partií, masáž provádějte cca 1 minutu, po té pokožku řádně opláchněte čistou vodou.

Balení: 200 ml

Obj. č.: 1397

 

 

Lněná bylinná čistící pleťová voda pro normální až mastnou pleť

Bylinná čistící pleťová voda pro dočištění, zklidnění a tonizaci pleti.

Bylinná čistící pleťová voda na normální až mastnou pleť obsahuje mléčný protein, extrakty z Měsíčku lékařského, Třezalky tečkované, Kontryhelu obecného, plodu Šípku a hydratační složku. Bez obsahu alkoholu. Neparfemováno. 

Návod k použití:

Pleťovou vodu naneste na  kosmetický tampon a jím dočistěte pokožku, vyhněte se očním partiím.

Balení: 200 ml

Obj. č.: 7015

 

Lněný pěstící pleťový krém denní péče pro normální až mastnou pleť

Lněný pěstící pleťový krém - denní péče pro normální až mastnou pleť s panenským lněným olejem má jemné vyhlazující účinky díky obsahu výtažků z čekanky, je hedvábné konzistence, vhodný i pro citlivou pleť. Obsahuje koloidní stříbro a antioxidační látky, které chrání pleť po celý den před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. Svým složením zajistí optimální výživu a hydrataci mastné pokožky.

 

Návod k použití: 

Krém nanášejte lehkými tahy na očištěnou pokožku obličeje (včetně očního okolí), krku i dekoltu. Svým jemným složením je velmi vhodný jako podkladový krém pod make-up.

Balení: 50ml

Obj. č.: 7201

 

Lněný pěstící pleťový krém noční péče pro normální až mastnou pleť

     Lněný pěstící pleťový krém - noční péče pro normální až mastnou pleť s panenským lněným olejem má jemné vyhlazující účinky díky obsahu výtažků z čekanky, je hutnější konzistence, vhodný i pro citlivou pleť. Obsahuje koloidní stříbro, mléčné proteiny a vyšší obsah účinných látek, které vyživují a hydratují mastnou pokožku během spánku.

 

Návod k použití:

Krém nanášejte lehkými tahy na očištěnou pokožku obličeje (včetně očního okolí), krku i dekoltu.

 

Balení: 50ml

Obj. č.: 7205

 

Lněný pěstící pleťový krém denní intenzivní péče pro normální až mastnou pleť

 

Lněný pěstící pleťový krém - denní intenzivní péče pro normální až mastnou pleť s panenským lněným olejem má jedinečné vyhlazující účinky díky navýšenému obsahu výtažků z čekanky, je velmi jemné konzistence, vhodný i pro citlivou pleť. Obsahuje koloidní stříbro, mléčné proteiny, které zajistí výživu pleti a antioxidační látky, které chrání pleť po celý den před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. Svým složením zajistí optimální hydrataci a výživu zralé, mastné pokožky.

 

Návod k použití:

Krém nanášejte lehkými tahy na očištěnou pokožku obličeje (včetně očního okolí), krku i dekoltu. Svým jemným složením je velmi vhodný jako podkladový krém pod make-up.

 Balení: 50ml

Dočasně nedostupný

 

Lněný pěstící pleťový krém noční intenzivní péče pro normální až mastnou pleť

Lněný pěstící pleťový krém - noční intenzivní péče pro normální až mastnou pleť s panenským lněným olejem má jedinečné vyhlazující účinky díky vysokému obsahu výtažků z čekanky a mléčných proteinů, je hutnější konzistence, vhodný i pro citlivou pleť. Obsahuje koloidní stříbro, mléčné proteiny, které zajistí výživu pleti a vyšší obsah účinných látek, které změkčují, zjemňují a hydratují zralou, mastnou pokožku během spánku tím, že pomáhají uzamykat vodu v pokožce.

 

Návod k použití:

Krém nanášejte lehkými tahy na očištěnou pokožku obličeje (včetně očního okolí), krku i dekoltu.

Balení: 50ml

Dočasně nedostupný