PRO  NORMÁLNÍ  AŽ  SUCHOU  PLEŤ

 

 

Lněné čistící pleťové mléko pro normální až suchou pleť

Lněné čistící pleťové mléko je nedráždivá, mléčná emulze s obsahem panenského lněného oleje, vhodná k šetrnému odličování a odstraňování nečistot z pokožky obličeje. Neparfemováno.

Návod k použití: 

Mléko naneste na kosmetický tampon a odstraňte nečistoty z pokožky obličeje, krku a dekoltu. Mléko můžete nanášet i konečky prstů a pokožku jemně promasírovat. Mléko jemně a šetrně rozpouští líčidla a ostatní nečistoty, které pak snadno setřete papírovým ubrouskem.

Balení: 200 ml

Obj. č. : 7021

 

Lněný čistící pleťový gel pro normální až suchou pleť

Lněný čistící pleťový gel na normální až suchou pleť obsahuje panenský lněný olej, Vitamín E, hydratační složku, extrakty z Měsíčku lékařského, Třezalky tečkované, Kontryhelu obecného a plodu Šípku. 
Gel je jemně parfemován příjemnou vůní bez obsahu alergenních látek.

Návod k použití:

Malé množství čistícího gelu naneste do dlaně jedné ruky. Druhou ruku navlhčete vodou a vytvořte pěnu, kterou jemně promasírujte pokožku obličeje, krku i dekoltu, vyhněte se očním partiím, po té důkladně opláchněte čistou vodou. 
Pro odstranění odumřelých buněk (max. 1x týdně) naneste malé množství čistícího gelu na předem navlhčený kosmetický tampon a tím jemnými krouživými pohyby masírujte pokožku celého obličeje mimo očních partií, masáž provádějte cca 1 minutu, po té pokožku řádně opláchněte čistou vodou.

Balení: 200 ml

Obj. č.: 1396

 

Lněná bylinná čistící pleťová voda pro normální až suchou pleť

Bylinná čistící pleťová voda na normální až suchou pleť obsahuje mléčný protein, extrakty z Měsíčku lékařského, Třezalky tečkované, Kontryhelu obecného, plodu Šípku a hydratační složku. Bez obsahu alkoholu. Neparfemováno.

Návod k použití:

Pleťovou vodu naneste na kosmetický tampon a jím dočistěte pokožku, vyhněte se očním partiím. 

Balení: 200 ml

Obj. č.: 7014

 

 

Lněný pěstící pleťový krém - denní péče pro normální až suchou pleť

Preventivní péče proti stárnutí normální až suché pleti - Denní péče
Lněný pěstící pleťový krém - denní péče pro normální až suchou pleť s panenským lněným olejem má jemné vyhlazující účinky díky obsahu výtažků z čekanky, je hedvábné konzistence, vhodný i pro citlivou pleť. Obsahuje koloidní stříbro a antioxidační látky, které chrání pleť po celý den před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. 
Svým složením zajistí optimální výživu a hydrataci suché pokožky.

Návod k použití:

Krém nanášejte lehkými tahy na očištěnou pokožku obličeje (včetně očního okolí), krku i dekoltu. Svým jemným složením je velmi vhodný jako podkladový krém pod make-up. 

Balení: 50ml

Obj. č.: 7200

 

Lněný pěstící pleťový krém noční - pro normální až suchou pleť

Lněný pěstící pleťový krém - noční péče pro normální až suchou pleť s panenským lněným olejem má jemné vyhlazující účinky díky obsahu výtažků 
z čekanky, je hutnější konzistence, vhodný i pro citlivou pleť. Obsahuje koloidní stříbro, mléčné proteiny a vyšší obsah účinných látek, které vyživují 
a hydratují suchou pokožku během spánku.

Návod k použití:  

Krém nanášejte lehkými tahy na očištěnou pokožku obličeje (včetně očního okolí), krku i dekoltu.

Balení: 50ml

Obj. č.: 7204

 

Lněný pěstící pleťový krém - denní intenzivní péče pro normální až suchou pleť

Intenzivní péče vyladěna pro potřeby zralé, normální až suché pleti - Denní intenzivní péče

Lněný pěstící pleťový krém - denní intenzivní péče pro normální až suchou pleť s panenským lněným olejem má jedinečné vyhlazující účinky díky navýšenému obsahu výtažků z čekanky, je velmi jemné konzistence, vhodný i pro citlivou pleť. 
Obsahuje koloidní stříbro, mléčné proteiny, které zajistí výživu pleti a antioxidační látky, které chrání pleť po celý den před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. Svým složením zajistí optimální hydrataci a výživu zralé, suché pokožky.

Návod k použití:

Krém nanášejte lehkými tahy na očištěnou pokožku obličeje (včetně očního okolí), krku i dekoltu. Svým jemným složením je velmi vhodný jako podkladový krém pod make-up.

Balení: 50ml

Obj. č.: 7202

 

Lněný pěstící pleťový krém noční intenzivní pro normální až suchou pleť

Lněný pěstící pleťový krém - noční intenzivní péče pro normální až suchou pleť s panenským lněným olejem má jedinečné vyhlazující účinky díky vysokému obsahu výtažků z čekanky a mléčných proteinů, je hutnější konzistence, vhodný i pro citlivou pleť. Obsahuje koloidní stříbro, mléčné proteiny, které zajistí výživu pleti a vyšší obsah účinných látek, které změkčují, zjemňují a hydratují zralou, suchou pokožku během spánku tím, že pomáhají uzamykat vodu v pokožce.

Návod k použití:

Krém nanášejte lehkými tahy na očištěnou pokožku obličeje (včetně očního okolí), krku i dekoltu.

Balení: 50ml

Obj. č.: 7206