LNĚNÁ PLEŤOVÁ KOSMETIKA

 

Používáním produktů péče o pleť - Lněná kosmetika získáte:

 

 

- jedinečnou řadu výrobků, která splní potřeby každé ženy

- zvýraznění přirozené krásy

- hebkou pružnou hladkou pleť

- pocit svěžesti, čistoty, vitality a mládí

- výživu a vitamíny k regeneraci a hydrataci pleti

- ochranu před škodlivými vlivy prostředí

- minimalizaci drobných vrásek

- omezení tvorby nových vrásek

- produkty k dennímu používání i pro velmi citlivou pleť

- potřebnou vnitřní vláhu pokožky

- pocit zdravého sebevědomí

- skvělý dárek pro ženu k jakékoliv příležitosti

 

 

 

Účinné látky použité v přírodní lněné kosmetice

 Lněný olej

Je známý pro své regenerační, zvláčňující a zjemňující účinky.
Podporuje léčbu ekzematických stavů pleti, lupénky a popálenin. Je vhodný k ošetření ztvrdlé a popraskané kůže. Obsahuje neobvyklé množství nenasycených mastných kyselin (kyselina linolenová a linolová) chránících pokožku před volnými radikály, poškozujícími tkáň během zánětlivých stavů pleti. Je velmi účinnou regenerační složkou. Pravidelná aplikace činí pokožku vláčnou a jemnou.


Inovativní patent v péči proti stárnutí pleti: Extrakt z Čekanky

Kořen čekanky obsahuje vysoké množství složitých cukrů tzv. oligosacharidy, které jsou specielní metodou získány, upraveny a začleněny do hydrokoloidního gelu získaného z oplodí peruánské rostliny Caesalpinia spinosa známé jako Tara nebo Quebracho. Je prokázáno, že tento extrakt má okamžitý vyhlazovací a vypínací účinek na pleť a zároveň způsobuje zvýšení hladiny kolagenu v dermis - škáře.

- zvýšení kolagenu až o 17 % za 6 dní
- okamžité vypnutí pleti potvrdilo 90 % testovaných žen

Zvýšení hladiny kolagenu je přímo úměrné množství použitého extraktu. To znamená, že tento extrakt dokáže na čistě přírodním principu, jak zabraňovat tvorbě vrásek, tak účinně redukovat vrásky již vzniklé. Naše krémy obsahují takové množství tohoto extraktu, aby vyhovovaly, jak prevenci vzniku vrásek – krémy označené denní/noční péče, tak redukci vrásek již vzniklých – krémy označené intenzivní denní/noční péče.

 

Přírodní látka podrobena dlouhodobému výzkumu a novým technologiím
Biosacharide gum 1:

Hydratace pokožky založena na působení složitého cukru.

Hydratace pleti 2 v 1

Po aplikaci na pokožku vytváří okamžitě ochranný film s vysokým zvlhčujícím účinkem.

Jednu hodinu po aplikaci se zvyšuje úroveň hydratace o 44 %. Pokud budeme porovnávat s kyselinou hyaluronovou, tak ta jednu hodinu po aplikaci zvyšuje úroveň hydratace o 107 %.

Všeobecně je známo, že kyselina hyaluronová má především krátkodobý hydratační účinek. Tři hodiny po aplikaci těchto produktů dochází k výraznému zvratu v úrovni hydratace.

Zatímco u Biosacharide gum 1 dochází k nárůstu úrovně hydratace ze 44% na 79 %, tak u kyseliny hyaluronové dochází k výraznému poklesu ze 107 % na 51 %.

Biosacharide gum 1 poskytuje pokožce dlouhotrvající hydratační účinek, který může být vysvětlen zapojením enzymu. Biosacharide gum 1 může být díky své struktuře poměrně snadno hydrolyzován extracelulárními enzymy na nižší cukry se silným hydratačním potenciálem. Díky tomu poskytuje Biosacharide gum 1 pokožce zvlhčující účinek 2 v 1.

- okamžitý účinek (poskytnutím vynikající vazby na pokožku a vytvořením ochranného filmu schopného udržet vodu)

- prodloužený účinek (prodloužený zvlhčující účinek založený na degradaci polysacharidu na nižší polysacharidy nebo až na volné cukry, které jsou přirozenými lapači molekul vody)

Úroveň hydratace je přímo úměrná množství použité ingredience. Toto množství je vyladěno v jednotlivých krémech tak, aby co nejlépe vyhovovalo jejich použití, jak pro normální až mastnou pleť, tak pro normální až suchou pleť a zároveň vyhovovalo mladší i zralé pleti.