VITATONIC

aby byl VITATONIC v těle správě využit, je potřebná kombinace FYTOTONIC a VITATONIC.

FYTOTONIC je nosičem pro VITATONIC.

 

JE-LI NÍZKÝ HOMOCYSTEIN,

NEJSOU NUTNÉ CHEMICKÉ LÉKY !

Koncentr. nápoj VITATONIC byl vytvořen  MUDr. Karlem Erbenem, 1.víceprezident Svazu pacientů ČR, který dává přednost prevenci před odstraňováním následků.                                                          

Dvojče FYTOTONICU  – pomáhá organismu, aby v buňce normálním způsobem probíhal metabolismus homocysteinu, jehož zvýšená hladina je podle posledních studií řady zahraničních i našich lékařů, původcem všech tzv. civilizačních chorob srdečních a mozkových příhod, rakovinového bujení, nárůstu alergických onemocnění atd.

Vitatonic pomáhá organismu :

- snížit hladinu homocysteinu pomocí vitamínů B6,

   B12 a kyseliny listové

- působit preventivně proti civilizačním

  chorobám a snižuje hladinu cholesterolu 

- při léčení civilizačních chorob

- posílit srdce a cévy - nízká hladina homocysteinu

zlepšit psychickou i fyzickou kondici člověka

 

Obsahuje: jablečný koncentrát, višňový koncentrát, výtažek z plodu šípku, kyselina citrononová, směs vitamínů: vitamín B6-Pyridoxin, vitamín B2-Riboflavin, kysel. listová-Folic Acid, vitamín B12 -Cobalamin.

Složení přípravku je voleno tak, aby při užívání spolu s produktem FYTOTONIC vytvářelo účinkovou jednotu a přinášelo maximální možný zdravotní efekt uživateli. Fytotonic a Vitatonic jsou dvojčata. Oba potravinové doplňky patří k sobě a pro dosažení nevyššího pozitivního efektu na zdraví je třeba brát je současně. Při trvalém používání těchto potravin, doplňků se po 1 – 2 měsících normalizuje funkce všech důležitých systémů organismu, aktivuje se látková výměna, zlepšuje se psychický a emocionální stav a rovněž se zvyšuje tonus a nálada.

O přírodních produktech typu Vitatonic + Fytotonic obecně platí, že optimální doba užívání je ráno ½ hodiny před snídaní. Rozmíchat s vodu ve dvou sklenkách a vypít postupně, i třeba po sobě, na pořadí nezáleží.

Pro běžnou prevenci stačí brát 1+1. Jako podporu léčení chorob jsou nutné vyšší dávky. Vitatonic 2,Fytotonic až 4, rozdělené na ráno a před večeři.

Oba přípravky nahrazují to, co tělu skoro vždy chybí, vysazením se obnoví deficit a zdravotní problémy – proto je užívání nepřerušované a doživotní.

Balení :  30 sáčků                                     1 sáček den/10g/15,60kč

 

 

 

 

CO JE TO HOMOCYSTEIN ?

Homocystein je jedovatá látka, která při zvýšení hladiny krve vyvolává svojí agresivitou v těle reakce jako při chronické intoxikaci. Je to nerjčastější porucha zdraví, kterou má většína dospělých a dnes i část dětí a mladistvých.

Hladina homocysteinu by se měla

pohybovat v rozmezí 4,5 - 7.

 Za vše mohou změny složení stravy, které doprovázely rozvoj civilizace.                                                                                                                                                                                                                                                             Hlavní je pokles konzumace zdrojů kyseliny listové a vitaminů B6 a B 12. které buňky potřebují, aby nevznikala porucha s hromaděním homocysteinu. 

Význam těchto vitaminů je v tom, že na jejich dostatku závisí úroveň metabolizace homocysteinu.

                                                                                                                                          Je-li hladina této látky v krvi nízká, je člověk zdráv.   

        V případě jeho zvýšené hladiny začne jeho škodlivé působení,které se projeví vznikem civilizačních chorob. Hromadění homocysteinu v krvi se projevilo vzrůstem počtu infarktů a mozkových příhod a zvýšením úmrtnosti na tuto skupinu nemoci o 72 %. Podobně narůstaly nádory, Alzheimerova choroba, parkinsonismus, roztroušené sklerosy, migrény, revmatické záněty a artrózy. Stejný počet má vředová choroba žaludku a dvanácterníku a zánětlivé nemoci střev typu ulcerózní kolitidy a Crohnovy choroby. Z "drobných" obtíží sem patří poruchy spánku, snadná unavitelnost, nervozita, bolest hlavy, deprese a další onemocnění. Dále je vysoká hladina homocysteinu příčinou rizikových těhotenství, vrozených metabolických a imunitních poruch, vrozených vývojových vad a neschopnosti otěhotnět bez anatomických příčin. V této souvislosti jako praktickou podporu prevence uvádíme na trh tekutý vitaminový produkt VITATONIC.

JE-LI NÍZKÝ HOMOCYSTEIN,

NEJSOU NUTNÉ CHEMICKÉ LÉKY !

 O intoxikaci produktem vlastních buněk jako příčině infarktů, nádorů a dalších civilizačních chorob a o možnostech jejich prevence i léčení na našich seminářích přednáší přední odborník v tomto lékařském odvětví, autor knihy "Jak pomoci tělu, aby se vyléčilo samo - klíčem ke zdraví je homocystein" a tvůrce receptůry vitaminového nápoje VITATONIC  MUDr. Karel Erben.