ANTICELLULITE GEL

 

Anticellulite gel obsahuje aktivní látky z Buxusu a Anýzu, které napomáhají odstraňovat příznaky celulitidy. Jejich účinek je podporován extraktem listů Révy vinné, který podporuje prokrvení pokožky, extraktem z květu Ibišku, který obsahuje mnoho AHA kyselin pro zlepšení vzhledu pokožky. Dále obsahuje hydratační složku a Lemon Tea Tree olej pro jeho antiseptické a vonné účinky. Bez parfému a konzervačních látek.

 

 

Sedavý způsob života, genetické dědictví a nedostatečné kalorické bilance způsobují ukládání energie ve formě triglyceridů (tuků).
Tato tuková rezerva vytváří nevzhledné shluky tukových buněk = celulitida. 

 

Obsažené aktivní látky:

1)  Aktivují rozklad triglyceridů v klidu – bazální lipolýza až o 57 %

2)  Zvyšují rozklad triglyceridů ukládaných působením zvýšené hladiny adrenalinu vyvolané stresem, vysilujícím cvičením, atd. až o 36 %

3) Zabraňují ukládání triglyceridů po příjmu potravy až o 96 % 

4) Rozpouští již uložené triglyceridy  až o 95 %

 

 

Jejich účinek je podporován extraktem z listů Révy vinné, který podporuje prokrvení pokožky, extraktem z květu Ibišku, který obsahuje množství AHA kyselin pro zlepšení vzhledu pokožky. Dále obsahuje hydratační složku a Lemon Tea Tree olej pro jeho antiseptické a vonné účinky.

Alkohol - prokrvení pokožky
Mentol - prokrvení pokožky a mírný chladivý pocit.
Bez parfému a konzervačních látek.

 

 

 Návod k použití:

Gel  nanášejte na předem očištěnou pokožku, nejlépe dvakrát denně. Nepoužívejte na poraněnou nebo podrážděnou pokožku. Vyvarujte se kontaktu s očima a sliznicemi. Jen k zevnímu použití. Nepoužívejte pro děti mladší 3. let. Uchovávejte mimo dosah dětí, při pokojové teplotě do 25°C.

Balení: 150 ml


Obj. č. 7045

 

Zkušenost s výrobkem

Dobrý den, moje zkušenosti s gelem jsou velice pozitivní. Mám 38let, pracuji jako masérka, dělám i lymfatické drenáže a mohu říct že s celulitidou bojuje snad každá žena ba i velice mladé dívky. Po jednom balení mám tak 50%celulitidy pryč, kůže se vypnula, na strie a žilky to chce asi delší čas, ale lipidové otoky opravdu mizí. Moje známé, co testovaly gel, mají podobné zkušenosti, jen to víc šidily s mazáním jednou denně někdy vynechaly. Hlavně u mladých děvčat to funguje velice dobře na takzvané pecínky na bedrech, které si vypěstovaly z krátkých triček a bederních kalhot. Takže když to shrnu, funguje bezvadně a po mých zkušenostech s různými skořicovými, bylinnými a kofeinovými krémy a zábaly tento gel zvítězil!!!!!!!! Jen větší balení kdyby bylo, to je jediný nedostatek.

Pěkný den Koubková P.