SENSITIVE kosmetika

 

 

SENSITIVE ČISTICÍ PLEŤOVÉ MLÉKO

je nedráždivá, mléčná emulze s obsahem lněného panenského oleje, vhodná k šetrnému odličování a odstraňování nečistot  z pokožky obličeje.  Neparfemováno.

250 ml

Obj. č. 7022

 

Návod k použití:

Mléko nanenste na kosmetický tampon a odstraňte nečistoty z pokožky obličeje, krku a dekoltu.Mléko můžete nanášet i konečky prstů a pokožku jemně promasírovat. Mléko jemně a šetrně rozpouští líčidla a ostatní nečistoty, které pak snadno setřete papírovým ubrouskem.

 

SENSITIVE ČISTICÍ PLEŤOVÁ VODA

pro dočištění, zklidnění a tonizaci pleti. Čistá pleťová voda obsahuje hedvábný protein extrakty z Měsíčku lékařského, Arniky horské a révových listů. Bez alkoholu  a parfému.

250 ml

Obj.č. 7015

 

Návod na použití:

Plaťovou vodu naneste na kosmetický tampon a jim dočistěte pokožku, vyhněte se očním partiím.

 

SENSITIVE ČISTICÍ PLEŤOVÝ GEL

obsahuje olivový olej, D - pantenol a vitamín E. Bez alkoholu. Gel je jemně parfemován příjemnou vůní bez obsahu alergeních látek.

250 ml

Obj.č. 1397

Návod na použití:

malé množství čisticí gelu naneste do dlaně jedné ruky. Druhou ruku navlhčete vodou a vytvořte pěnu, kterou jemně promasírujte pokožku obličeje, krku a dekoltu, vyhněte se očním partiím, potom důkladně opláchněte čistou vodou. Po odstranění odumřelých buněk (max. 2x týdně) naneste malé množství čisticího gelu na předem navlhčený čvereček z obvazové gázy  a tím jemnými krouživými pohyby masérujte pokožku celého obličeje mimo očních partií, masáž provádějte cca 1 minutu, poté pokožku řádně opláchněte čistou vodou. V případě výskytu jemných, červených žilek v oblasti nosu, tváří apod. provádějte exfoliaci buněk kosmetickým tamponem jako u suché pleti.

 

RTÝNA - SENSITIVE PLEŤOVÝ KRÉM s YOGURTENEM A VITAMÍNY

je vhodný pro všechny typy pleti.

Pleť regeneruje a vyživuje, dobře se vstřebává. Krém obsahuje vitamíny, glycerol a yogurten, které dodávají pokožce potřebnou výživu a dobře ji hydratují. krém se výborně vtítá do pokožky a nezanechává mastný pocit. Je vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé, jak pro ranní tak pro večerní péči o  pokožku. Pro včerní ošetření se vhodně doplňuje se ZLATÝM PLEŤOVÝM SÉREM RTÝNA ANTI-AGEING.

50 ml

Obj.č. 7035

 

Návod k použití:

Dle potřeby krém nanášejte lehkým roztíráním a vklepáváním konečky prstů na čistou pleť. K čištění použivejte kosmetiku podle  typu Vaši pleti.